24252627282930
31

Категорії

Відбулися змагання серед допризовної молоді

12 квітня 2018 року на базі спортивного комплексу с. Боратин відбулася районна Спартакіада серед допризовної молоді. В урочистому відкритті змагань взяли участь Володимир Боярчук, перший заступник голови Луцької райдержадміністрації, Олександр Хомич, начальник відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації, Віктор Бехнюк, заступник голови Боратинської сільської ради.

Взяти участь у змаганнях з бігу на 100 м., підтягуванні на перекладині, стрільбі з пневматичної гвинтівки, метанні гранати та бігу на 1500 м. прибуло 20 команд із закладів загальної середньої освіти району.

У змаганнях з бігу на 100 м., набравши 1400 очок, перемогла команда юнаків із Забороля, друге місце з 880 очками посіла команда смт.Торчин, та третє місце у команди з Гіркої Полонки, у них 820 очок. Кращою командою з метання гранати з розбігу стала команда з Радомишля (760 очок), друге місце у команди Підгайцівського НВК (680 очок) та третє місце посіла команда з Городищ (564 очка). У змаганнях з підтягування на перекладині перемогу здобула команда з Несвіч (1340 очок), друге місце посіла команда з смт.Торчин (1310 очок) і третє місце у команди з Радомишля (1280 очок). Найвлучнішою командою у стрільбі з пневматичної гвинтівки стала команда з Боголюб (1380 очок), друге місце у команди з Хорохорина (1370 очок) та третє місце зайняли юнаки з Несвіч (1310 очок).  З бігу на 1500 м. найсильнішою стала команда із Забороля (1678 очок), друге місце у команди з Лищ (1600 очок) та третє місце у команди з Угринова.

За підсумками виступів у всіх видах змагань перше загальнокомандне місце посіла команда ЗЗСО І-ІІІ ст. смт. Торчин, друге місце зайняла команда ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Забороль та замкнули трійку призерів команда ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Угринів, Городищенської ОТГ.

Переможці та призери в особистому заліку з кожного виду змагань були нагородженні грамотами і медалями, а команда-переможець – кубком.