Головна » Новини » Районний конкурс вокальних ансамблів малих форм «Ми діти твої, Україно»

Календар подій

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Категорії

Районний конкурс вокальних ансамблів малих форм «Ми діти твої, Україно»

     27 листопада в Районному будинку культури відбувся районний конкурс вокальних колективів  «Ми діти твої, Україно!», спрямований на розвиток і популяризацію вокального жанру, відкриття нових талановитих виконавців, підвищення рівня виконавської майстерності учасників і поповнення їх репертуару патріотичними творами. У заході взяли участь понад 20 вокальних колективів із закладів загальної середньої освіти Луцького району та ОТГ.

     Конкурс проводився в 2 номінаціях: «Сучасна українська пісня» та «Народний спів». Найкращі аматорські колективи та солісти-вокалісти своїми виступами не лише розважили всіх присутніх, але й наголосили на патріотизмі, любові до Вітчизни, Батьківщини, сім’ї.

     Луцький район достойно представили колективи: вокальний квартет «Ліщинонька» закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с. Лище (Гран-при), вокальний гурт «Sister and brothers» закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с. Гірка Полонка (І місце), дует «Паралелі» з закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с. Боратин (Баратинська ОТГ) (І місце), дует «М-2» з закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с. Княгининок (Княгининівськам ОТГ) (І місце),  вокальний ансамбль  з закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с. Боголюби (Заборольська ОТГ) (І місце).

     Місію обрання переможців виконувало повноважне журі у складі Романюк О.П., Босак Л.А., Шукалович С.П., Ворошика В.С., на чолі з головою журі Заслуженою артисткою України, в.о. директора Районного Будинку культури Опейдою А.О. На церемонії нагородження члени журі привітали всіх учасників колективу, проаналізували їх виступи, наголосили на позитивних моментах і висловили побажання на майбутнє.

     Колективи-переможці були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури та спорту  райдержадміністрації. Вокальний колектив «Ліщинонька» буде брати участь в обласному конкурсі вокальних колективів «Ми діти твої, Україно!» та рекомендовані для участі в даному конкурсі переможці від об’єднаних територіальних громад.

А ми побажаємо нашим колективам нових творчих злетів!

Методист РМК Шукалович Світлана

ПОСИЛАННЯ НА САЙТИ

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake