Головна » Новини » Районний конкурс вокальних ансамблів малих форм «Ми діти твої, Україно»

Календар подій

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Категорії

Районний конкурс вокальних ансамблів малих форм «Ми діти твої, Україно»

     27 листопада в Районному будинку культури відбувся районний конкурс вокальних колективів  «Ми діти твої, Україно!», спрямований на розвиток і популяризацію вокального жанру, відкриття нових талановитих виконавців, підвищення рівня виконавської майстерності учасників і поповнення їх репертуару патріотичними творами. У заході взяли участь понад 20 вокальних колективів із закладів загальної середньої освіти Луцького району та ОТГ.

     Конкурс проводився в 2 номінаціях: «Сучасна українська пісня» та «Народний спів». Найкращі аматорські колективи та солісти-вокалісти своїми виступами не лише розважили всіх присутніх, але й наголосили на патріотизмі, любові до Вітчизни, Батьківщини, сім’ї.

     Луцький район достойно представили колективи: вокальний квартет «Ліщинонька» закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с. Лище (Гран-при), вокальний гурт «Sister and brothers» закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с. Гірка Полонка (І місце), дует «Паралелі» з закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с. Боратин (Баратинська ОТГ) (І місце), дует «М-2» з закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с. Княгининок (Княгининівськам ОТГ) (І місце),  вокальний ансамбль  з закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с. Боголюби (Заборольська ОТГ) (І місце).

     Місію обрання переможців виконувало повноважне журі у складі Романюк О.П., Босак Л.А., Шукалович С.П., Ворошика В.С., на чолі з головою журі Заслуженою артисткою України, в.о. директора Районного Будинку культури Опейдою А.О. На церемонії нагородження члени журі привітали всіх учасників колективу, проаналізували їх виступи, наголосили на позитивних моментах і висловили побажання на майбутнє.

     Колективи-переможці були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури та спорту  райдержадміністрації. Вокальний колектив «Ліщинонька» буде брати участь в обласному конкурсі вокальних колективів «Ми діти твої, Україно!» та рекомендовані для участі в даному конкурсі переможці від об’єднаних територіальних громад.

А ми побажаємо нашим колективам нових творчих злетів!

Методист РМК Шукалович Світлана

ПОСИЛАННЯ НА САЙТИ