Головна » Новини

Календар подій

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Категорії

Новини

Районний семінар- практикум ПМПК

      12 грудня 2017 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Лаврів відбувся семінар- практикум з теми «Конфлікти. Методи вирішення конфліктів засобами арт-терапії».

     Практичний психолог ЗОШ І-ІІІ ст. с. Лаврів Поліщук Р.В. висвітлила тему «Конфлікти. Види конфліктів та міжособистісні конфлікти у педагогічному колективі».

     Практичні психологи закладів загальної середньої освіти за результатами роботи в творчих групах обговорили причини виникнення конфліктів у педагогічному середовищі.

     Завідувач ПМПК Рижук В.І.провела тренінгові заняття з теми «Емоційне вигорання вчителів, як причина міжособистісних конфліктів у педагогічному середовищі», завідувач ПМПК Рижук В.І. провела майстер– клас з використання арт-терапевтичних засобів для корекції конфліктної поведінки з арт-технік: «Хто я?», «Малюємо колами», «Яблуко», «Папір стерпить все…».


Обласний семінар ПМПК

     7 грудня 2017 року на базі Володимир-Волинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів відбувся обласний семінар з теми «Компетентісний і діяльнісний підхід та корекційна спрямованість навчання і розвитку дітей з порушенням слуху».

     Заступник начальника відділу управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА Корець А. Й. та завідувач обласною ПМПК Мазурик Т.В. озвучили мету та завдання семінару.

     Директор школи-інтернату Гудим Б.Я. презентував діяльність закладу, а педагоги закладу розповіли про роботу над реалізацією проблеми «Компетентісний і діяльнісний підхід та корекційна спрямованість навчання і розвитку нечуючих дітей».

     Учасники семінару мали можливість відвідати уроки та заняття.

 

ПОСИЛАННЯ НА САЙТИ

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake