Головна » Новини

Календар подій

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Категорії

Новини

Районний семінар- практикум ПМПК

      12 грудня 2017 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Лаврів відбувся семінар- практикум з теми «Конфлікти. Методи вирішення конфліктів засобами арт-терапії».

     Практичний психолог ЗОШ І-ІІІ ст. с. Лаврів Поліщук Р.В. висвітлила тему «Конфлікти. Види конфліктів та міжособистісні конфлікти у педагогічному колективі».

     Практичні психологи закладів загальної середньої освіти за результатами роботи в творчих групах обговорили причини виникнення конфліктів у педагогічному середовищі.

     Завідувач ПМПК Рижук В.І.провела тренінгові заняття з теми «Емоційне вигорання вчителів, як причина міжособистісних конфліктів у педагогічному середовищі», завідувач ПМПК Рижук В.І. провела майстер– клас з використання арт-терапевтичних засобів для корекції конфліктної поведінки з арт-технік: «Хто я?», «Малюємо колами», «Яблуко», «Папір стерпить все…».


Обласний семінар ПМПК

     7 грудня 2017 року на базі Володимир-Волинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів відбувся обласний семінар з теми «Компетентісний і діяльнісний підхід та корекційна спрямованість навчання і розвитку дітей з порушенням слуху».

     Заступник начальника відділу управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА Корець А. Й. та завідувач обласною ПМПК Мазурик Т.В. озвучили мету та завдання семінару.

     Директор школи-інтернату Гудим Б.Я. презентував діяльність закладу, а педагоги закладу розповіли про роботу над реалізацією проблеми «Компетентісний і діяльнісний підхід та корекційна спрямованість навчання і розвитку нечуючих дітей».

     Учасники семінару мали можливість відвідати уроки та заняття.

 

ПОСИЛАННЯ НА САЙТИ