Головна » Новини » Коли листя стає квітами..

Календар подій

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Категорії

Коли листя стає квітами..

     Коли листя стає квітами, а колір в природі переважає жовтий, вчителі географії прагнуть мандрів.  Тому,  7 листопада 2018 року вчителі з метою вивчення природи рідного краю провели виїзне засідання «методичний міст» вчителів географії «Екотуристичний ресурс України» на тему «Дослідження. Планування маршруту мандрівки природними та культурними об’єктами Ковельського та Камінь-Каширського районів Волинської області». Відвідали Народний краєзнавчий музей в м.Камінь-Каширську, пройшлися екологічною стежкою та завітали в с. Колодяжне, а саме садибу Лесі Українки.

     Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей був створений у грудні 1980 року. Музей розповідає про природу та історію  Камінь-Каширщини. Експозиція музею розміщена у 5 залах. Самобутня природа Камінь-Каширщини показана в тематичній експозиції зразками флори і фауни, реконструкцією окремих куточків волинської природи. Відображена в експозиції і новітня історія Камінь-Каширщини.

     Музей має цікаву колекцію етнографічних матеріалів. Це – вироби ткацтва і вишивки,  плетіння з лози, гончарні вироби, писанки, які представлені оригінальним експозиційним художнім показом в інтер’єрі селянської хати кінця ХІХ – початку ХХ століття.

     Нам було цікаво пізнати історію нашого краю, торкнутись до святинь минулого, довідатись про його сьогодення.

     Ми відвідали літературно-меморіальний музей Лесі Українки у Колодяжному, садибу в якій Леся Українка прожила дитячі та юнацькі роки. Оглянули  наукову експозицію, яка розкриває життєвий і творчий шлях Лесі Українки. Експозиція музею складається з двох частин – меморіальної і літературної і розміщена у трьох приміщеннях. Меморіальна експозиція представлена у двох будинках: Лесиному будиночку – „Білому”,  батьківському будинку – „Сірому”.

Наповнені хорошими враженнями та настроєм ми повернулися до дому.

ПОСИЛАННЯ НА САЙТИ