Головна » Новини » Коли листя стає квітами..

Календар подій

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Категорії

Коли листя стає квітами..

     Коли листя стає квітами, а колір в природі переважає жовтий, вчителі географії прагнуть мандрів.  Тому,  7 листопада 2018 року вчителі з метою вивчення природи рідного краю провели виїзне засідання «методичний міст» вчителів географії «Екотуристичний ресурс України» на тему «Дослідження. Планування маршруту мандрівки природними та культурними об’єктами Ковельського та Камінь-Каширського районів Волинської області». Відвідали Народний краєзнавчий музей в м.Камінь-Каширську, пройшлися екологічною стежкою та завітали в с. Колодяжне, а саме садибу Лесі Українки.

     Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей був створений у грудні 1980 року. Музей розповідає про природу та історію  Камінь-Каширщини. Експозиція музею розміщена у 5 залах. Самобутня природа Камінь-Каширщини показана в тематичній експозиції зразками флори і фауни, реконструкцією окремих куточків волинської природи. Відображена в експозиції і новітня історія Камінь-Каширщини.

     Музей має цікаву колекцію етнографічних матеріалів. Це – вироби ткацтва і вишивки,  плетіння з лози, гончарні вироби, писанки, які представлені оригінальним експозиційним художнім показом в інтер’єрі селянської хати кінця ХІХ – початку ХХ століття.

     Нам було цікаво пізнати історію нашого краю, торкнутись до святинь минулого, довідатись про його сьогодення.

     Ми відвідали літературно-меморіальний музей Лесі Українки у Колодяжному, садибу в якій Леся Українка прожила дитячі та юнацькі роки. Оглянули  наукову експозицію, яка розкриває життєвий і творчий шлях Лесі Українки. Експозиція музею складається з двох частин – меморіальної і літературної і розміщена у трьох приміщеннях. Меморіальна експозиція представлена у двох будинках: Лесиному будиночку – „Білому”,  батьківському будинку – „Сірому”.

Наповнені хорошими враженнями та настроєм ми повернулися до дому.

ПОСИЛАННЯ НА САЙТИ

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake