Головна » Інформаційно методичний вісник

Інформаційно методичний вісник

ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ВІСНИК “ПЕДАГОГІЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП’’

      З серпня 2008 року районним методичним кабінетом видається інформаційно-методичний вісник «Педагогічний калейдоскоп». Він виходить з періодичністю 1 раз в семестр. Видання вміщує теоретичні, методичні та практичні матеріали з питань педагогіки і психології, технологій навчання, організації роботи навчальних закладів, висвітлює найцікавіший досвід освітян району. Часопис має постійні рубрики: «Методичний кабінет інформує», «Наука, практика, досвід», «Вісті з освітніх закладів», «Слово про колегу», «Методичний орієнтир», «До педагогічної скарбниці», «Творчі проби пера», «Фоторепортаж».

     В розділі «Методичний кабінет інформує» до серпневих нарад подаються аналітичні матеріали: тези виступу начальника відділу освіти, підсумкова довідка завідувача методичного кабінету про підсумки роботи за навчальний рік над проблемним питанням району і завдання на наступний рік, підсумкові довідки методистів щодо організації методичної роботи з вчителями-предметниками, матеріали на допомогу в організації навчально-виховного процесу з усіх напрямів освітянської діяльності, інформацію про схвалення  досвідів роботи методичною радою. У грудневих номерах пропонується інформація про результати участі школярів району у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад; про учасників і переможців професійних конкурсів.

     У кожному номері часопису друкуються матеріали з досвіду роботи вчителів, методичні розробки уроків, виховних заходів, статті, пропагуються матеріали, подані на виставку методичних і дидактичних досягнень.Періодично  до уваги читачів  пропонуються виступи викладачів Волинського Інституту післядипломної педагогічної освіти з актуальних освітянських проблем.

     У рубриці «Слово про колегу» розповідається про творчі досягнення педагогів району, вміщуються вітання з визначними подіями у їх житті.   В розділі «Вісті з освітніх закладів» читачі мають змогу познайомитись з подіями у житті учнівських колективів. В рубрику «До педагогічної скарбниці» вміщуються корисні поради вчителям, батькам, цікаві, оригінальні вислови, мудрі думки.

     На сторінках журналу вчителі та учні району мають можливість розкрити свої поетичні, музичні, художні здібності. Остання та титульні сторінки використовуються для фоторепортажів про проведення різних форм методичної роботи, конкурсів в учнівських і педагогічних колективах.

Інформаційно-методичний вісник ”Педагогічний калейдоскоп”

ПОСИЛАННЯ НА САЙТИ