Головна » Новини » 50 -ий туристичний зліт серед учнівської молоді району

Календар подій

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Категорії

50 -ий туристичний зліт серед учнівської молоді району

     На турбазі «Юний турист» обласного Центру туризму, спорту та екскурсій відбувся 50-ий ювілейний туристичний зліт серед учнівської молоді. На урочистому відкритті змагань учасників привітали: Валентин Приходько, голова Луцької районної ради; Володимир Боярчук, перший заступник голови районної державної адміністрації; Олександр Хомич, начальник відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької райдержадміністрації та Леонід Толстіхін, директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій.

     20 команд із закладів загальної середньої освіти І-ІІ ст. та І-ІІІ ст. взяли участь у змаганнях з: «Фігурного водіння велосипеда», командних змаганнях з пішохідного туризму «Смуга перешкод», особисто-командній техніці пішохідного туризму, конкурсах «В’язання вузлів» та «Туристська пісня».

     Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів команда з с.Промінь здобула два перших місця у командній та особисто-командній техніці пішохідного туризму і третє місце у змаганнях з «Фігурного водіння велосипеда» та в підсумку стала чемпіоном 50-го районного туристичного зльоту серед учнівської молоді. Зайнявши другі місця у всіх видах змагань друге загальнокомандне місце посіла команда з с.Крупа. Третє місце у команди з с.Гаразджа.

     Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів впевнено виступили юні туристи  з с.Гірка Полонка. У них два перших і одне друге місця та в підсумку перше загальнокомандне місце. Друге загальнокомандне місце (два третіх і одне друге місця) вперше на туристичному зльоті здобула команда з с.Лище. Замкнула трійку призерів, набравши 11 балів, команда з с.Боратин.

     У конкурсі «В’язання вузлів» серед ЗЗСО І-ІІ ст. перше місце у команди з с.Промінь, друге місце у туристів з с.Гаразджи та третє посіла команда з с.Веселе. Серед ЗЗСО І-ІІІ ст. перше місце у команди з с.Гірка Полонка, друге  місце у боратинців, третє у команди із Забороля.

     У конкурсі «Художня самодіяльність» » серед ЗЗСО І-ІІ ст. перше місце у команди з с.Веселе, друге місце посіла команда з с.Воротнів і третє місце у команди з с.Крупа. Серед ЗЗСО І-ІІІ ст. перше місце зайняла команда з с.Рованці, друге місце розділили команди з с.Забороль та с.Липини і третє місце у команд з с.Лаврів та с.Лище.

     Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями відповідного ґатунку відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації, команди – кубками.

Методист відділу освіти, молоді та

з питань фізичної культури і спорту РДА                                     Микола Калиш

ПОСИЛАННЯ НА САЙТИ