Головна » Новини » Учитель не професія – це доля!»

Календар подій

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Категорії

Учитель не професія – це доля!»

     Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів. Напередодні в кожному куточку країни проходять урочисті святкування з цієї нагоди. Не став винятком і Луцький район. У середу, 3 жовтня, в Волинському академічному обласному театрі ляльок на свято зібралася чимала когорта працівників освіти району та представників районних установ і організацій.

     Захід розпочався із хореографічної композиції «Донька України» зразкового ансамблю народного танцю «Вертуни» ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гірка Полонка під керівництвом В. Лопанової. «Дорогим нашим працівникам освітянської ниви – люблячим і терплячим, добрим і чуйним, творчим і наполегливим – даруємо наш коровай та сьогоднішне свято!» – цими словами ведучі заходу Тетяна Деленів та Олександр Ткачук із ЗОШ І-ІІІ ст. смт Торчин звернулися до педагогів, ветеранів освітянської ниви, численних гостей.

     Привітати освітян з їхнім професійним святом завітали голова Луцької районної ради Валентин Васильович Приходько та заступник голови Луцької РДА Інна Леонідівна Бас. У рамках святкування, відповідно до розпоряджень, керівники району виконали приємні місії – за багаторічну педагогічну працю, вагомі успіхи в справі навчання і виховання дітей, молоді та з нагоди професійного свята Дня працівників освіти від райдержадміністрації та районної ради нагородили грамотами кращих педагогів.

     Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України нагородили Пухту О. В., заступника директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гірка Полонка. Почесною грамотою управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації нагороджено Коменду В. П., директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Липини. Грамотою управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації .нагороджено Супрунець А. М., вчителя географії та біології ЗОШ І-ІІІ ст. с. Піддубці.

            Почесною грамотою районної ради відзначили:

– Бєлову А. М., вихователя для супроводу дітей ЗОШ І –І ст. с. Гірка Полонка.

– Гайдучик Г. М., вчителя української мови ЗОШ І – ІІІ ст. с. Лаврів.

– Камець Г. В., вихователя закладу дошкільної освіти №1  с.Гірка Полонка.

– Ковальчук Ж. А., вчителя початкових класів ЗОШ І – ІІІ ст. с. Радомишель.

– Котко Л. І., директора ЗОШ І – ІІІ ст. с. Ратнів.

– Філонець О. Й., директора районного будинку школяра.

              Грамотою Луцької районної держадміністрації  нагородили:

– Гонтар Г. А., бібліотекаря загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів с. Чаруків;

– Качорусь Т. В., вчителя початкових класів загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів  с. Романів;

– Ковальчука А. К. вчителя основ здоров’я Підгайцівського навчально- виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ст.- гімназія»;

– Савчук Л. Є., завідувача закладу дошкільної освіти с. Липини;

– Скороход Ж. К., директора Підгайцівського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – гімназія»;

– Стреху Т. Д., заступника директора загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів  с.Гаразджа.

     З найкращими привітаннями та словами вдячності звернувся до педагогів   начальник відділу освіти Луцького району Хомич Олександр Степанович. Він відмітив відповідальне й важливе завдання праці вчителів, які несуть в світ доброту сердець та світло пізнання та від яких залежить майбутнє нашої нації й розвиток держави.

     Кращі освітяни району були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької РДА за багаторічну сумлінну працю, досягнуті результати у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти. Це зокрема:

– Бабіюк Н. А., вчитель української мови та літератури, ЗОШ І-ІІ ст. с.Веселе;

Ворошик О. Р., директор ЗОШ І – ІІІ ст. смт Торчин;

– Ворошик В. С., керівник вокального гуртка районного будинку школяра;

– Захарчук І. С., вчитель української мови і.літератури ЗОШ  І – ІІ ст. с. Усичі;

– Коротєєв В. Д., вчитель англійської мови ЗОШ І – ІІ ст. с. Коршів;

– Козачук М. С., вчитель української мови.і літератури ЗОШ І – ІІІ  ст. с. Романів;

– Козачук В. О., вчитель історії ЗОШ І – ІІІ ст. с. Романів;

– Кошелюк В. В., вчитель української мови і літератури ЗОШ І-ІІІ ст. с. Воротнів;

– Новосад Н. П., вчитель інформатики ЗОШ І – ІІІ  ст. с. Липини;

– Савюк А. І., практичний психолог закладу дошкільної освіти с. Піддубці;

– Шведа Н. В., вчитель початкових  класів ЗОШ І – ІІІ  ст. с. Лище.

     Не забули й про ветеранів педагогічної праці. Із привітальними словами виступили начальник відділу освіти РДА Хомич Олександр Степанович та голова райкому профспілки працівників освіти і науки Луцького району Жанна Іванівна Карась. Вони вручили ветеранам освітянської ниви подарунки та квіти.

     Крім того грамотами райкому профспілки працівників освіти і науки за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи у професійній та профспілковій діяльності та з нагоди Дня працівників освіти нагородили:

Андрійчук С. В., вчителя української мови і літератури, голову профспілки ЗОШ І – ІІ ст. с. Коршів;

 Левшонюка В. О., вчителя фізкультури ЗОШ І – ІІ ст. с. Крупа;

– Мелех В. О., вчителя біології, голову профспілки ЗОШ І – ІІІ ст. с. Садів;

– Стельмах І. В., вчителя початкових класів ЗОШ І – ІІІ ст. с. Воютин.

     Молодих педагогів зворушливо та щиро привітала Романюк Олена Петрівна, завідуюча методичним кабінетом. Зі сцени вона висловила велику вдячність та повагу педагогам району за їх натхненну, самовіддану й невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

     Ліричний вірш продекламувала вчителька початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гірка Полонка Л. В. Потійчук.

     А на завершення приємні емоції усім присутнім у залі подарували Заслужена артистки України Алла Опейда та Заслужений працівник культури Вячеслав Судима.

Шукалович Світлана Павлівна, методист РМК.

 

ПОСИЛАННЯ НА САЙТИ

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake