Головна » Новини » Учитель не професія – це доля!»

Календар подій

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Категорії

Учитель не професія – це доля!»

     Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів. Напередодні в кожному куточку країни проходять урочисті святкування з цієї нагоди. Не став винятком і Луцький район. У середу, 3 жовтня, в Волинському академічному обласному театрі ляльок на свято зібралася чимала когорта працівників освіти району та представників районних установ і організацій.

     Захід розпочався із хореографічної композиції «Донька України» зразкового ансамблю народного танцю «Вертуни» ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гірка Полонка під керівництвом В. Лопанової. «Дорогим нашим працівникам освітянської ниви – люблячим і терплячим, добрим і чуйним, творчим і наполегливим – даруємо наш коровай та сьогоднішне свято!» – цими словами ведучі заходу Тетяна Деленів та Олександр Ткачук із ЗОШ І-ІІІ ст. смт Торчин звернулися до педагогів, ветеранів освітянської ниви, численних гостей.

     Привітати освітян з їхнім професійним святом завітали голова Луцької районної ради Валентин Васильович Приходько та заступник голови Луцької РДА Інна Леонідівна Бас. У рамках святкування, відповідно до розпоряджень, керівники району виконали приємні місії – за багаторічну педагогічну працю, вагомі успіхи в справі навчання і виховання дітей, молоді та з нагоди професійного свята Дня працівників освіти від райдержадміністрації та районної ради нагородили грамотами кращих педагогів.

     Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України нагородили Пухту О. В., заступника директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гірка Полонка. Почесною грамотою управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації нагороджено Коменду В. П., директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Липини. Грамотою управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації .нагороджено Супрунець А. М., вчителя географії та біології ЗОШ І-ІІІ ст. с. Піддубці.

            Почесною грамотою районної ради відзначили:

– Бєлову А. М., вихователя для супроводу дітей ЗОШ І –І ст. с. Гірка Полонка.

– Гайдучик Г. М., вчителя української мови ЗОШ І – ІІІ ст. с. Лаврів.

– Камець Г. В., вихователя закладу дошкільної освіти №1  с.Гірка Полонка.

– Ковальчук Ж. А., вчителя початкових класів ЗОШ І – ІІІ ст. с. Радомишель.

– Котко Л. І., директора ЗОШ І – ІІІ ст. с. Ратнів.

– Філонець О. Й., директора районного будинку школяра.

              Грамотою Луцької районної держадміністрації  нагородили:

– Гонтар Г. А., бібліотекаря загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів с. Чаруків;

– Качорусь Т. В., вчителя початкових класів загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів  с. Романів;

– Ковальчука А. К. вчителя основ здоров’я Підгайцівського навчально- виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ст.- гімназія»;

– Савчук Л. Є., завідувача закладу дошкільної освіти с. Липини;

– Скороход Ж. К., директора Підгайцівського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – гімназія»;

– Стреху Т. Д., заступника директора загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів  с.Гаразджа.

     З найкращими привітаннями та словами вдячності звернувся до педагогів   начальник відділу освіти Луцького району Хомич Олександр Степанович. Він відмітив відповідальне й важливе завдання праці вчителів, які несуть в світ доброту сердець та світло пізнання та від яких залежить майбутнє нашої нації й розвиток держави.

     Кращі освітяни району були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької РДА за багаторічну сумлінну працю, досягнуті результати у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти. Це зокрема:

– Бабіюк Н. А., вчитель української мови та літератури, ЗОШ І-ІІ ст. с.Веселе;

Ворошик О. Р., директор ЗОШ І – ІІІ ст. смт Торчин;

– Ворошик В. С., керівник вокального гуртка районного будинку школяра;

– Захарчук І. С., вчитель української мови і.літератури ЗОШ  І – ІІ ст. с. Усичі;

– Коротєєв В. Д., вчитель англійської мови ЗОШ І – ІІ ст. с. Коршів;

– Козачук М. С., вчитель української мови.і літератури ЗОШ І – ІІІ  ст. с. Романів;

– Козачук В. О., вчитель історії ЗОШ І – ІІІ ст. с. Романів;

– Кошелюк В. В., вчитель української мови і літератури ЗОШ І-ІІІ ст. с. Воротнів;

– Новосад Н. П., вчитель інформатики ЗОШ І – ІІІ  ст. с. Липини;

– Савюк А. І., практичний психолог закладу дошкільної освіти с. Піддубці;

– Шведа Н. В., вчитель початкових  класів ЗОШ І – ІІІ  ст. с. Лище.

     Не забули й про ветеранів педагогічної праці. Із привітальними словами виступили начальник відділу освіти РДА Хомич Олександр Степанович та голова райкому профспілки працівників освіти і науки Луцького району Жанна Іванівна Карась. Вони вручили ветеранам освітянської ниви подарунки та квіти.

     Крім того грамотами райкому профспілки працівників освіти і науки за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи у професійній та профспілковій діяльності та з нагоди Дня працівників освіти нагородили:

Андрійчук С. В., вчителя української мови і літератури, голову профспілки ЗОШ І – ІІ ст. с. Коршів;

 Левшонюка В. О., вчителя фізкультури ЗОШ І – ІІ ст. с. Крупа;

– Мелех В. О., вчителя біології, голову профспілки ЗОШ І – ІІІ ст. с. Садів;

– Стельмах І. В., вчителя початкових класів ЗОШ І – ІІІ ст. с. Воютин.

     Молодих педагогів зворушливо та щиро привітала Романюк Олена Петрівна, завідуюча методичним кабінетом. Зі сцени вона висловила велику вдячність та повагу педагогам району за їх натхненну, самовіддану й невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

     Ліричний вірш продекламувала вчителька початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гірка Полонка Л. В. Потійчук.

     А на завершення приємні емоції усім присутнім у залі подарували Заслужена артистки України Алла Опейда та Заслужений працівник культури Вячеслав Судима.

Шукалович Світлана Павлівна, методист РМК.

 

ПОСИЛАННЯ НА САЙТИ